• 606 946 449 | fax 446850720
  • nereida@pro.onet.pl

Bezpieczeństwo

CZY TWOJE DANE SĄ BEZPIECZNE ?

 

FIRMOWY BACKUP czyli CZY DBASZ O SWOJE DANE ?

 

Jedną z najcenniejszych rzeczy współczesnego świata jest informacja. Rzecz ulotna, a jednocześnie można opisać ją w całkiem wymiernych
megabajtach czy gigabajtach. Zdobywana latami, w trudzie i wysiłku, poufna, skrupulatnie gromadzona na dyskach czy pendrive’ach. Czy stać Cię na jej utratę ? Czy stać Cię na utratę czegoś, czego może już nigdy nie uda się odtworzyć ? Czy stać Cię na komputerowe przestoje w firmie ? Wystarczy wirus lub awaria dysku. Chroń się przed UTRATĄ DANYCH !

Współpracując z firmą Kamsoft, rozpoczęliśmy współpracę z również polską firmą Asseco Data Systems S.A. oraz Xopero Software S.A. Dzięki temu proponujemy profesjonalne zabezpieczenie Twoich danych. Umożliwiamy archiwizację zarówno zwykłych plików jak i kompletnych baz danych. Przez cały czas zarchiwizowane dane pozostają wyłącznie Twoją własnością. Serwerownie (Data Centers) znajdują się na terenie Polski. Specjalna, dedykowana aplikacja dba o to, żeby backup był wykonywany regularnie i kompletnie. Wystarczy dostęp do internetu, a Twoje dane będą szyfrowane bezpiecznym kluczem 256-bitowym jeszcze ZANIM zostaną wysłane z Twojego komputera do serwerowego archiwum. Nikt poza Tobą nie będzie w stanie tych danych odczytać. O każdej czynności backupu możesz otrzymać powiadomienie e-mailem. Nasza oferta daje również dużą szansę na ocalenie danych nawet w sytuacji, kiedy Twój komputer zostanie zaatakowany złośliwym oprogramowaniem typu „ransomware”. Jeśli Twój komputer na skutek awarii lub wirusa całkowicie odmówi pracy i zażąda zapłaty za odblokowanie informacji, które przecież sam w tym komputerze zgromadziłeś, to któraś z kopii danych zabezpieczonych w serwerowym archiwum będzie „czysta”, wolna od wirusa i nadająca się do bezpiecznego odtworzenia. Usługa ta, to również duże ułatwienie w spełnieniu przepisów RODO (odpowiedzialność za bezpieczne przechowywanie archiwum danych jest przenoszona na Data Center). To może sprawić, że znów będziesz mógł spać spokojnie.

To nie jest dysk wirtualny (choć taką funkcjonalność również można uruchomić, wraz z udostępnianiem poszczególnych plików zastrzeżonych hasłem) jakich jest wiele dostępnych w internecie – to jest narzędzie do profesjonalnego backup’u/archiwizacji, z niezależnymi kopiami i możliwością stworzenia punktów przywracania na dany dzień.

Rozbudowana oferta cenowa ułatwi Ci wybór pakietu, który będzie najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb i wymagań. Ceny zaczynają się już od 150zł brutto/rok.

CENNIK

CERTYFIKATY

Usługa jest dostępna zarówno dla firm jak i osób fizycznych

 

UWAGA: konto backup’owe dla Twojego telefonu-smartfona (zdjęcia, foldery itp.) – do 15GB gratis !!!

 

Zapraszam do uruchomienia bezpłatnego, niezobowiązującego, 14-dniowego okresu testowego – jeśli usługa okaże się zgodna z oczekiwaniami, to będziesz mógł zdecydować się na wykupienie pakietu backupu:

 

    Podaj proszę niezbędne dane i przetestuj proponowaną przez nas usługę szyfrowanego backupu
    1.  

  • * Pola wymagane
  •